Facebook

Dla biznesu

Szkolenia dla firm

W Poradni „Centrum Mogę” zajmujemy się szeroko rozumianą psychologią biznesu, prowadzimy szkolenia dla firm, oferujemy profesjonalny coaching. W ramach oferty dla biznesu specjalizujemy się w problemach pracowników korporacyjnych oraz pomagamy w wytyczaniu i realizacji strategicznych celów przedsiębiorstwa. Promujemy model TQM, czyli zarządzanie przez jakość – każdy aspekt działania jest determinowany przez jakość i zakłada udział wszystkich pracowników (praca zespołowa, podnoszenie kwalifikacji).

Szkolenia i warsztaty dla firm w „Centrum Mogę” są opracowywane według indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Dlatego zawsze spotykamy się z przedstawicielami Firmy, poznajemy specyfikę jej działania, definiujemy problemy, wyzwania i szukamy możliwości rozwoju. Zajmujemy się tematem zasobów ludzkich, zarządzaniem pracownikami (job coaching i coaching managerski). Kompleksowe podejście do potrzeb firmy obejmuje również plany i działania marketingowe, strategie produktowe oraz wizerunkowe.

 

Psychologia biznesu

Oferta dla firm to także porady i spotkania z pracownikami w ramach szeroko rozumianej psychologii biznesu. Obejmuje m.in. wsparcie w rozwoju, w problemach związanych ze zmianami zawodowymi. Dużą wagę przywiązujemy do zagadnienia stresu i jego wpływy na życie zawodowe, ze szczególnym naciskiem na zależność między stresem a zjawiskiem wypalenia zawodowego. Warsztaty, coaching, szkolenia, pomoc psychologa to kompleksowe podejście do psychologii biznesu, które ma działać na korzyść pracodawcy i pracowników.