Facebook

Psychoterapia - Leczenie Nerwic i Depresji na Warszawskim Mokotowie

Psychoterapia indywidualna:

Pracujemy z osobami borykającymi się z depresją, problemami w relacjach, uzależnieniem, nerwicą, lękiem, fobią, bezsennością, napięciem mięśniowym, objawami psychosomatycznymi oraz odczuwającymi ogólny brak satysfakcji ze swojego życia. Proponujemy skorzystanie z adekwatnych, dopasowanych do w/w problemów form pomocy bądź psychoterapii na miejscu w Poradni, bądź na szczególne życzenie w postaci wizyt domowych.

 

Psychoterapia grupowa:

Pracujemy z osobami uzależnionymi od alkoholu, narkotyków, leków, dopalaczy, a także uzależnionymi od hazardu czy gier komputerowych. Na terapię grupową mogą uczęszczać również osoby odczuwające lęki, objawy paniki, problemy z emocjami. Naszą ofertę terapeutyczną kierujemy również do osób współuzależnionych, DDA, DDD. Pomagamy rodzicom uzależnionych lub eksperymentujących z używkami dzieci.

Terapia Par:

Dla wszystkich, którzy przeżywają kryzys w związku, problemy w komunikacji z partnerem, rozbieżne potrzeby, trudności związane wychowywaniem i opieką nad dziećmi dzieci po rozwodzie, problemy rodzin paczworkowych.

Pracujemy na Warszawskim Mokotowie - zapraszamy